21 Dub 2022

Máte před sebou rekonstrukci bytového jádra včetně výměny dveří? Nebo sháníte dveře do malých či úzkých prostor? Zvažte místo klasických ty posuvné!

Posuvné dveře si oblíbila řada interiérových návrhářů. A není se ani čemu divit. Z designového hlediska velmi dobře vypadají, šetří místem a jsou i lehké. Zkrátka by se dalo říci, že nemají chybu. Buďme ale konkrétní.

Bezbariérové

Konkrétně posuvné dveře KEVIN značky Orsabac se i u 3D a 2D posuvných stěn obejdou bez vodící lišt a prahů. Tudíž jsou plně bezbariérové. Ideální pro tělesně postižené i vozíčkáře.

Šetří prostorem

Potýkáte se s nedostatkem prostoru? Sháníte dveře do úzké chodby? V tom případě jsou pro vás posuvné dveře, jejichž křídlo zabere pouhé necelé 4 cm (36 mm), přímo ideální. Tenčí dveře, které by lépe šetřily s prostorem, na trhu nenajdete.

Žádné dveřní pouzdro a obložkové zárubně

A tedy i žádné složité bourání původních zárubní a celkově minimální nároky na montáž posuvných dveří, kterou snadno a rychle zvládnete svépomocí. A to i díky jejich velmi nízké váze.

Vysoká odolnost proti vlhkosti

Konkrétně již zmíněné posuvné dveře KEVIN s instalací na stěnu vynikají vysokou odolností proti vlhkosti. Jsou proto ideální i do koupelen, prádelen a dalších místností, v nichž se akumuluje vlhkost.

Překvapivě těsné

Máte obavy z obvodové těsnosti posuvných dveří? Ty konkrétně u dveří KEVIN nejsou na místě. Mezi stěnou a dveřmi totiž nevznikne ani malá mezera.

Dolaďte své dveře k maximální spokojenosti

Rádi byste na posuvných dveřích měli větrací mřížku, zámek či madla? Žádný problém! Své dveře si můžete doladit k maximální spokojenosti. Stejně tak je možná kombinace plné výplně, bezpečnostního lepeného skla a zrcadla bez navýšení ceny. Dveře se zrcadlem jsou pak oboustranné pohledové.

Ušetří za vytápění

A pokud je nainstalujete nad nebo pod schody, zabrání nechtěnému proudění vzduchu. Výsledkem pak budou nemalé úspory za vytápění.

Už vidíte, proč posuvné dveře KEVIN vyhrávají na plné čáře?