Exteriérové – bezbariérové

Při plánování využití velké otevřené místnosti můžete zajímavě využít posuvné stěny. Díky pohyblivým panelům můžete pracovat se členěním místnosti. Libovolně můžete místnost rozdělit na menší části, uzavřít část prostoru a vytvořit klidné prostředí nebo naopak podle potřeby místnost otevřít a využít celou plochu.

Posuvné stěny jsou však vhodné i pro práci s dispozicí místnosti v bytě nebo domě. Nabízí univerzální využití, výborně tlumí zvuk a působí estetickým dojmem ve složené podobě i plně rozvité. Speciálně upravený povrch odolává i při dlouhodobém vystavení vysoké vzdušné vlhkosti, je možné jej omývat i chemickými prostředky.

 

Posuvné stěny se velmi snadno instalují, je možné libovolně pracovat s délkou i výškou. Posuvné kolejnice umožňují snadnou manipulaci, fixaci v libovolné pozici i pevné uzavření. Přechod přes konstrukci stěny je zcela bezbariérový bez překážky spodní hrany lišty či jiného prvku. Při instalaci není třeba technická příprava nebo výrazný zásah do zdiva. Garantujeme plnou obvodovou těsnost.

V rámci barev nabízíme rámy rámy v bílé nebo stříbrné barvě a v barvách na přání podle barevníku RAL. Výplně tvoří  bílá deska kombinovaná se sklem nebo zrcadlem nebo samostatně sklo a zrcadlo nebo deska. Součástí dodání může být i kování a doplňky ve formě větracích mřížek a zámků.

Check our recent projects

Dveře na původních zárubních

Posuvné dveře bez bourání, na původních zárubních.
Read more / /

Teleskopické dveře

Tento typ posuvných dveří se hodí do prostor, kde není místo na odsun celého křídla.
Read more / /

Celoskleněné dveře

Poskytují světlu minimální překážku, i přes zavřené dveře si užijete denní světlo.
Read more / /

Dveře nad schody

Posuvné dveře a stěny nad schody dokáží zabránit průvanu a zbytečnému úniku tepla.
Read more / /

Zasklívání pergol

Zasklení pergoly či terasy vám prodlouží léto a zkrátí zimu.
Read more / /

Skládací dveře

Skládácí dveře jsou vhodnou variantou pro řešení, kam se jakékoliv jiné dveře nevejdou.
Read more / /

Chcete nové kvalitní posuvné dveře nebo stěny na míru?