Posuvná bezbariérová stěna KEVIN 3D a dělicí příčky, z naší dílny, pro pohodlí Vašeho domova

ZHLÉDNĚTE VIDEO A OBJEVUJEVTE DETAILY NAŠEHO ŘEŠENÍ ......., BEZBARIÉROVÝ PŘÍSTUP, ORGINÁLNÍ ZPŮSOB DOTĚSNĚNÍ, LEHKÝ A TICHÝ POSUV KŘÍDEL...

..........OKU LAHODÍCÍ DĚLENÍ A CELKOVÝ VZHLED  U POSUVNÉ STĚNY NAD SCHODY S PRŮLEZEM PRO DOMÁCÍ MAZLÍČKY...


......MÁME ŘEŠENÍ I PRO "PURITÁNY",  UMÍME POSUVNÉ DVEŘE A STĚNY ZAMYKAT NA NĚKOLIK ZPŮSOBŮ....VÍCE V SEKCI VIDEO ZAKÁZEK - MALÁ IKONKA VLEVO POD LIŠTOU


Bezbariérové posuvné stěny a dělicí příčky KEVIN

—————

—————

—————

—————

/album/fotogalerie-posuvne-steny-kevin/posuvna-bezbarierova-stena-kevin-3d-pevny-dil-zavreno-jpg/

—————

—————

—————

—————

—————

—————

—————

—————

—————

—————

—————

—————

—————

—————

—————

—————

——————————


Při plánování využití velké otevřené místnosti můžete zajímavě využít posuvné stěny. Díky pohyblivým panelům můžete pracovat se členěním místnosti. Libovolně můžete místnost rozdělit na menší části, uzavřít část prostoru a vytvořit klidné prostředí nebo naopak podle potřeby místnost otevřít a využít celou plochu.

Posuvné stěny Kevin jsou vhodné zejména do prostor náročných na údržbu. Stěny jsou vyráběny především s ohledem na vysokou odolnost vůči vlhkosti a s důrazem na dlouhou životnost.  Jsou ideálním prostředkem pro vytvoření sanitárních příček a dveří v domovech seniorů, v nemocnicích a dalších sociálních a zdravotních zařízeních. Velký prostor můžete snadno a libovolně proměňovat na oddělené malé buňky, nebo ponecháte interiér otevřený v celé ploše.

Posuvné stěny jsou však vhodné i pro práci s dispozicí místnosti v bytě nebo domě. Nabízí univerzální využití, výborně tlumí zvuk a působí estetickým dojmem ve složené podobě i plně rozvité. Speciálně upravený povrch odolává i při dlouhodobém vystavení vysoké vzdušné vlhkosti, je možné jej omývat i chemickými prostředky.

Posuvné stěny se velmi snadno instalují, je možné libovolně pracovat s délkou i výškou. Posuvné kolejnice umožňují snadnou manipulaci, fixaci v libovolné pozici i pevné uzavření. Přechod přes konstrukci stěny je zcela bezbariérový bez překážky spodní hrany lišty či jiného prvku. Při instalaci není třeba technická příprava nebo výrazný zásah do zdiva. Garantujeme plnou obvodovou těsnost.

V rámci barev nabízíme rámy rámy v bílé nebo stříbrné barvě a v barvách na přání podle barevníku RAL. Výplně tvoří  bílá deska kombinovaná se sklem nebo zrcadlem nebo samostatně sklo a zrcadlo nebo deska. Součástí dodání může být i kování a doplňky ve formě větracích mřížek a zámků.
 


Kontakt

ORSABAC s.r.o.

K.Chocholy 1258/19
České Budějovice
370 05


Pracovní doba:

Po - Pa: 7,30 - 16,00 hodin

TELEFON:

+420 602 413 243

www.facebook.com/orsabac