31.07.2010 07:00

Rekonstrukce koupelny a dveře

Dvoje dveře do koupelny

Těžkým úkolem bylo podle majitelů také vybrat vhodné dveře. Nejenže v koupelně jsou dvoje dveře proti sobě, ale jedny z nich pak ústí do chodby v přímé blízkosti dveří na WC a dveří do ložnice. „Tolik dveří na jednom místě nabízelo mnoho možností, kam které otevírat. Neustále jsme kreslili různé varianty a pořád nám přišlo, že nebudeme dělat nic jiného, než se vyhýbat jedněm dveřím, abychom mohli otevřít druhé, dveře do sebe budou narážet a celkově to bude velmi nešikovné,“ popisuje situaci Lukáš Novák. Řešení nakonec přišlo v podobě posuvných dveří. „Zavrhli jsme posuvné dveře ve stavebním pouzdře, protože by bylo velmi komplikované na toto stavební pouzdro zavěšovat umyvadlo,“ říká pan Procházka, který se svou stavební firmou celou rekonstrukci zajišťoval.

„Běžné posuvné dveře umístěné zvenčí na stěně se nám zase zpočátku nezdály, protože moc vystupují do prostoru a navíc při dovření zcela nedoléhají,“ dodává Lukáš Novák. Vše nakonec vyřešily posuvné dveře Kevin od firmy Orsabac, vyvinuté přímo pro úpravy bytových jader v panelovém domě. Vnější hrana křídla dveří Kevin vystupuje pouze 35 mm do prostoru, což ušetří prostor a v tomto případě to také umožnilo zajíždění dveří za automatickou pračku. Dveře jsou navíc ideální do koupelny i tím, že jim nevadí vlhkost, ve vlhkém prostředí se nekroutí, nehnijí apod. Na rozdíl od jiných posuvných dveří navíc nabízí záruku obvodové těsnosti, tedy žádné mezery mezi stěnou a křídlem.

 

Takto o nás psal časopis Penelplus v roce 2010. 

CELÝ ČLÁKNEK NA STRÁNKÁCH ČASPOPISU PANELPLUS.

 

Posuvné dveře k jádru se zrdadlem KEVIN Combi MODEL 10 jsou oboustranně pohledové, tzn., že rubová strana dveří je opatřena deskou, která zakrývá lakovanou zadní stranu zrcadla. Následující foto ukazuje posuvné dveře KEVIN Combi z chodby se zrcadlem a zevnitř s bílou deskou. 4

Zhlédněte naše video: youtu.be/BaIdB7GQ_2k

 

 

 

—————

Zpět


Kontakt

ORSABAC s.r.o.

K.Chocholy 1258/19
České Budějovice
370 05


Pracovní doba:

Po - Pa: 7,30 - 16,00 hodin

TELEFON:

+420 602 413 243

www.facebook.com/orsabac