20.04.2015 10:38

POSUVNÁ DĚLÍCÍ PŘÍČKA NAD SCHODY

Bydlíme v rodinném domě a jsme milovnící koček. Náš dům jsme upravili tak, aby v něm mohly pohodlně bydlet dvě generace. Pro úplné dokončení, jsme se rozhodli nechat udělat nad schody, do patra, nějakou stěnu. Dělící stěnu,  kteroui by bylo možno uzamknout, stěnu, která  má zabránit průvanu a úniku tepla a v neposlední řadě, aby měla průchod pro kočky. Dělící stěna má mít posuvné dveře a především bezberiérový přístup, abychom nemuseli do nové podlahy zabudovávat nějaka vodítka, kolejnice nebo něco podobného a nebo abychom nemuseli překračovat jakýkoliv práh. 

Jak ukazuje obrázek původního stavu, před instalací dělící stěny, schody bez podesty jsou v patře širší v přízemí a tudíž i horní zábradlí je užší než schody vedle. Navíc vlevo je na stěně vypinač na světlo v chodbě. 

Oslovili jsme několik firem inzerujících na internetu dodávky posuvných dveří a dělících příček na bázi plastových či hliníkových profilů. Několik zástupců firem přišlo na odhlídku, aby viděli stavající stav, některé firmy přímo sdělili, že poptávané nedělají, některé firmy chtěli poslat jen uvedené foto.

A VÝSLEDEK ? Foto níže, ukazuje nový stav, po instalaci dělící stěny nad schody s posuvnými dveřmi   v bazbariérovém provedení,  s průchodem pro kočku a se zamykáním posuvných dveří. Cenou i celkovým řešením nás nejvíce oslovila nabídka  firmy ORSABAC s.r.o., která jako jediná splňovala všechny naše požadavky. A cena? Ta byla o téměř 15 tisíc levnější než nejbližší nabídka od firmy na plastová okna z našeho okolí. Zhlédněte naše video, ať dílko také vidíte :  youtu.be/EKC4YBQYRUE

—————

Zpět


Kontakt

ORSABAC s.r.o.

K.Chocholy 1258/19
České Budějovice
370 05


Pracovní doba:

Po - Pa: 7,30 - 16,00 hodin

TELEFON:

+420 602 413 243

www.facebook.com/orsabac