01.02.2016 10:48

Posuvná dělící příčka KEVIN 3D prosklená

Posuvná dělící příčka KEVIN 3D, posuvná příčka jinak.

Posuvná dělící stěna KEVIN 3D

 

Jednou takhle ve středu dopoledne, venku mrzlo až praštilo, se rozezněl telefon. Na druhé straně hlas lačnil po informaci ohledně posuvných dveří  či dělící stěny do výklenku mezi chodbou a halou v panelovém domě na jednom velkém sídlišti,... vždyť víte  v těch domech s betelný betonovým truhlíkem na lodžii u obýváku.., s tím, že upravili bytové jádro a skolyli i dřevotřískovou příčku s velkými dveřmi, ktrerá tvoříla, hned za vstupem do bytu,  malinkou předsíňku nabitou křídlovými dveřmí, různých druhů a šířek, a že když zrušili předsíňku nemohou byt řádně vytopit.... a ten půvan ze schodiště..... HRŮZA.

ZÁKLADNÍ POŽADAVEK: 

Udělat do stavajícího výklenku 1600 x 2000 mm posuvnou dělící stěnu s prosklením. Posuvná dělící stěna musí být bezbariérová (bez  prahu na podlaze tzn. bez dolní koleje), protože práh by při použití invalidního vozíku překážel, PŘESTO VŠAK CHTĚJÍ MAXIMÁLNÍ UTĚSNĚNÍ PROTI PRŮVANU. Pan domácí si stěžoval, že volali do několika firem...." a chtěli nám sem dát něco,  co dávají na skříně a dokonce snad také co je na balkony...., vždy s kolejí dole. Bylo nám sděleno, že bez kolejnice se posuvná stěna nedělá."  a že je dobře, že se nenechali a neslevili  ze svého  a hledali dále  až na internetu našli  www. posuvné dveře k jádru.cz  a firmu ORSABAC. 

ŘEŠENÍ:

Naše řešení na posuvné dveře resp. posuvnou dělící stěnu je na následujících fotech, případně můžete zhlédnou naše video 

https:youtu.be/9k8MzkK4kwE

 

Základem je bazbariérovost posuvné dělící příčky,  maximální utesnění celého posuvného systému i pevných částí proti proudění vzduchu a  lehké ovládání. 

Posuvná dělící stěna se skládá z jednoho pevného dílu a dvou posuvných, letmo  spojených, dílů.

Celkový průchod po maximálním otevření posuvných dílů je téměř 2/3 čisté šířky. Maximální velikost posuvné dělící steny KEVIN 3D je 3400 mm na šířku a 2600  mm na výšku pří splnění některých podmínek.

Zobrazená posuvná dělící stěna KEVIN 3D  je se sklem je kůra čirá 4 mm, použitelná jsou i další skla podle požadavků interiéru, nebo i plná neprůhledná deska.

 

—————

Zpět


Kontakt

ORSABAC s.r.o.

K.Chocholy 1258/19
České Budějovice
370 05


Pracovní doba:

Po - Pa: 7,30 - 16,00 hodin

TELEFON:

+420 602 413 243

www.facebook.com/orsabac