Posuvné dveře do vlhka KEVIN, jsou ke koupelnám určeny.

Zhlédněte video a nechte se unést originálním řešením našich posuvných dveří k jádru za zvuků Beethovenovy hudby. Soulad obojího Vás překvapí....

Při rekonstrukci bytového jádra nebo při plánovaných změnách v interiéru je třeba dobře uvážit i typ dveří. Nejen s ohledem na design a správné ladění k interiéru, ale i s ohledem na nutnou velikost plochy, kterou musíte ponechat pro otevírání i směr vstupu do jednotlivých částí bytu. Vynikajícím řešením jsou posuvné dveře. Dokonale splynou ve vstupním prostoru, zajistí tepelnou i zvukovou izolaci a zároveň ponechají bezprostřední okolí bez nároku na volnou plochu.

Posuvné dveře Kevin jsou s velkou oblibou používány zejména při obnově bytového jádra. Zpravidla malá plocha chodby se vstupem do koupelny a na wc počítá doslova s každým centimetrem. Vyhněte se nepohodlnému vyhýbání a využijte prostor lépe. Díky vysoké odolnosti jsou vhodné především do prostředí s vysokou vzdušnou vlhkostí. Posuvné dveře s výhodou slouží i jako sanitární posuvné příčky a dveře, zejména v prostorech, kde je třeba udržet vysokou hygienickou úroveň, například domovy seniorů, sociální zařízení nemocnice, polikliniky i státní firmy.

Posuvné dveře se velmi lehce instalují. Pro jejich začlenění není nutná technická příprava ani bourání. Stačí odstranit původní panty, dveře se zavěsí do kolejnic. Jejich pohyb je dobře ovladatelný, nevzniká mezera mezi stěnou a dveřmi. Garantujeme obvodovou těsnost po celé délce. Závěs je bezpečný a nevyžaduje další údržbu. Pohyb přes dveře je bezbariérový, vstup neruší vysoký práh ani konstrukční prvek.

Rámy dveří jsou vyráběné v barvách bílé nebo stříbrné a v barvách na přání podle barevníku RAL. Výplně tvoří  bílá deska kombinovaná se sklem nebo zrcadlem, možnost je i plocha tvořená samostatným sklem se zrcadlem nebo plná deska. Křídla se zabudovaným zrcadlem jsou vždy oboustranně pohledová. V rámci dělení křídel je možné volit variantu bez příček nebo členění horizontálně či vertikálně podle potřeb konkrétního interiéru.

Posuvné dveře nabízejí i řadu praktických doplňků v podobě oboustranného madla či různě řešeného kování, na přání můžeme instalovat větrací mřížku a zámek. Jejich pořízení je cenově velmi příznivé.
Posuvné dveře Kevin se stanou ústředním prvkem v interiéru, pomohou vám prakticky i esteticky vyřešit uzavření či rozčlenění interiéru.
 


Kontakt

ORSABAC s.r.o.

K.Chocholy 1258/19
České Budějovice
370 05


Pracovní doba:

Po - Pa: 7,30 - 16,00 hodin

TELEFON:

+420 602 413 243

www.facebook.com/orsabac